TACMED

Yaşam kalitesi yaratıyoruz...

Sürekli yenilik ve güçlü pazar uzmanlığı sayesinde, her zaman Ortaklarımızın ve müşterilerimizin isteklerini yerine getiriyoruz.

HAKKIMIZDA

TacMed Medikal 2018 Yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan günümüze , Gögüs Hastalıkları, Çocuk Cerrahi, Üroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahi ve Estetik Cerrahi alanlarında medikal sektöre yön veren markaların spesifik cerrahi ürünleri ile satış ve satış sonrası hizmetini vermeye devam etmektedir.

TacMed Medikal, Vathin Medical ile yaptığı iş birliği neticesinde bünyesine, ‘’Tek Kullanımlık Flexible Video Bronkoskop’’ , ‘’Tek kullanımlık Flexible Video Ureterenoskop’’ , ‘’Tek kullanımlık Flexible Video Sistoskop’’ gibi bulaş riskini ortadan kaldıracak yenilikçi teknolojik ürünler katarak, hasta / hekim güvenliğini ve ekonomik koşulları ön planda tutan yaklaşımıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Image Description

Misyonumuz

TacMed Medikal ; Barındırdığı Ürün çeşitliliği, deneyimli kadrosu, kaliteli hizmet anlayışıyla Sağlık kuruluşlarına ve hekimlere düşük maliyetli - yüksek kaliteli Spesifik Tıbbi ürünler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Hastanelerde geçmişten günümüze kullanılan çok kullanımlık endoskopi cihazlarının getirdiği bulaş sorununu ,sterilizasyon ve bakım maliyetlerini ortadan kaldıracak Tek Kullanımlık endoskopi ürünleri sunarak sağlık sektöründe çözüm ortağı olmaktır.